Nowości

BIOLINE JATO Pura+

Kompleks intensywnie oczyszczający
Skóra mieszana i tłusta produkuje nadmiernie sebum, co powoduje powstawanie zanieczyszczeń, błyszczenie się w strefie T oraz występowanie rozszerzonych porów.

PURA+ to linia dedykowana do pielęgnacji skóry zanieczyszczonej, mieszanej, tłustej z tendencją do powstawania zmian trądzikowych.

Skuteczność linii to m.in innowacyjny „Kompleks Intensywnie Oczyszczający”, w którym wyselekcjonowane składniki aktywne regulują pracę gruczołów łojowych i redukują namnażanie się bakterii. Efekt Błyszczenie się skóry jest zredukowane, a rozszerzone pory mniej widoczne!

Cena: 220zł

BIOLINE JATO Aqua+

Kompleks intensywnie nawilżający
Linia Aqua+ stanowi niezbędne źródło nawilżenia dla skóry. Przywraca skórze prawidłowy poziom nawilżenia, jednocześnie zachowując jej naturalne funkcje i świeżość.

Sercem linii jest Kompleks intensywnie nawilżający zbudowany z formuły 3D kwasu hialuronowego, zapewniającej nawilżenie skórze długotrwałe nawilżenie oraz kwas hialuronowy o niskocząsteczkowej masie docierający jej do najgłębszych warstw, zapewniając im odpowiednie nawodnienie i elastyczność oraz system stopniowego uwalniania wody, którą stanowi mikro sieć uwalniająca wodę do zewnętrznej warstwy naskórka zapewniając jej odpowiednie nawilżenie.

Cena: 220zł

Laboratorium PCA Skin

Laboratorium PCA Skin jest wiodącym producentem wysoce skutecznych i profesjonalnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry. Od 30 lat obecne w podręcznikach do dermatologii estetycznej i publikacjach branżowych jako twórca zaawansowanych formuł pilingów chemicznych. 

Bogate zaplecze naukowe i medyczne pozwoliło zaprojektować kompleksowe kuracje na różne problemy skórne.

Produkty i zabiegi marki PCA Skin dostępne są wyłącznie dla lekarzy i licencjonowanych kosmetologów.

Cena: 350zł

LPG Alliance Endermologie

Alliance to najnowszej generacji urządzenie do zabiegów endermologie® francuskiej firmy LPG Systems.

Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry.

Cena: 220-250zł

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111