Fitness & Beauty

Fitness & Beauty  to idealny sposób, aby zapomnieć o codziennej rutynie, pożegnać się ze stresem, poprawić kondycję skóry twarzy i ciała oraz osiągnąć idealne ciało poprzez treningi pod opieką trenera personalnego.

Połączenie kosmetologii i treningów.

N

Treningi z trenerem personalnym

N

Zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne

N

Gwarantowane rezultaty

N

Twój indywidualnie dobrany pakiet

N

Spotkania z wyjątkowymi ludźmi

Fitness & Beauty gwarancja efektów i jakości.

Patrycja Polakowska

Trener personalny/instruktor w klubie Body Perfect

W branży fitness od blisko 10 lat. W tym czasie przez jej ręce przewinęło się tysiące kobiet.
Kobiety – bo właśnie w modelowaniu ich sylwetek czuje się najlepiej. Praca sprawia jej ogromną przyjemność, a profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają w sposób jasny i zrozumiały przekazywać wiedzę. Motywuje oraz uczy zdrowego podejścia do fit lifestylu.

Malwina Radzikowska

Właściciel Klinika Radzikowska

Kosmetolog z 17 letnim stażem, wykładowca akademicki, organizator warsztatów i spotkań kosmetycznych. Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Praca to jej pasja.

Połączenie najnowszych technologii, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej to sposób poprawy jakości życia klientów. W swojej praktyce przywiązuję wagę do zdrowego stylu życia oraz profilaktycznego dbania o urodę.

Nasz gabinet od dwunastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111

+48 506 551 119