Dermapen™ 4

Naturalny sposób na pobudzenie skóry

Dermapen 4™️ to najnowocześniejsze cyfrowe urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry. Zabieg polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry za pomocą sterylnych ultracienkich igieł w procesie opatentowanej technologii pulsujących igieł. Wykorzystując naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji i odbudowy tkanek, zabieg prowadzi do mechanicznego pobudzenia fibroblastów do zwiększonej produkcji włókien kolagenu i elastyny, wpływając na gęstość, strukturę oraz koloryt skóry.

Cyfrowa precyzja urządzenia Dermapen 4™️ pozwala na dostosowanie prędkości oraz głębokości mikronakłuwania do wskazań terapeutycznych. Penetracja skóry może odbywać się na różnych głębokościach od 0,2mm do 3 mm w głąb skóry.

Dermapen 4™️ to innowacyjne medyczne urządzenie do mikronakłuwania skóry w celu jej odmłodzenia, silnej rewitalizacji oraz znaczącej poprawy jej jakości i gęstości. Dodatkowo, dzięki systemowi pulsujących igieł zabieg Dermapen 4™️ ułatwia dostarczanie substancji aktywnych w głąb naskórka i skóry właściwej, znacząco zwiększając efektywność zabiegu.

Dermapen 4

Dlaczego warto poddać się zabiegowi z urządzeniem Dermapen™ 4?

  • widocznie spłyca zmarszczki i bruzdy
  • pogrubia skórę, naturalnie stymuluje produkcję kolagenu
  • zmniejsza widoczność porów
  • redukuje widoczność rozstępów
  • redukuje blizny potrądzikowe i oparzeniowe
  • wspomaga leczenie łysienia i zagęszcza włosy
  • ujednolica koloryt skóry

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111