PRX-T33

Bezpieczna i skuteczna biorewitalizacja skóry

Preparat PRX-T33 dostępny jest na rynku od 2007 roku. Sporządzony został w postaci żelu. Zabieg z jego wykorzystaniem polega na nałożeniu, jedna po drugiej, kilku jego warstw na skórę, a następnie wmasowanie w nią specyfiku Całość trwa około 10-15 minut, na koniec pozostałości produktu na twarzy zmywane są wodą.

Jakie substancje znajdują się w żelu? Podstawą jest kwas trójchlorooctowy (TCA) w stężeniu 33%. Ma on działanie złuszczające. Dzięki silnemu złuszczaniu i odsłonięciu młodych komórek powierzchownej warstwy naskórka –  dochodzi do zwiększenia jędrności skóry.

Kolejnym składnikiem jest kwas kojowy – środek o działaniu rozjaśniającym, usuwającym przebarwienia. Oprócz tego jest  on bardzo silnym antyoksydantem, hamując postępujący proces starzenia.

Zabieg polecamy w przypadku:

  • przebarwień skóry;
  • leczeniu blizn potrądzikowych, po ospie;
  • redukcji bruzd i zmarszczek, poprawie elastyczności i jędrności;
  • oczyszczenia skóry (przy nasilonych wykwitach trądzikowych)

Zabieg można stosować na skórę twarzy, jak i klatki piersiowej czy rąk. Jest bezbolesny, pora roku nie wpływa na możliwość jego wykonania (część preparatów pod wpływem słońca może wywołać podrażnienie skóry, jednak PRX-T33 nie ma takiego działania). Pacjenci w różnym wieku (zarówno dzieci, jak i dorośli) mogą skorzystać z tej metody leczenia.

 

Wskazania do zabiegu:

zmniejszenie lub utrata napięcia skóry twarzy

ujędrnianie skóry dekoltu

rozstępy

wspomaga leczenie melasmy i hiperpigmentacji skóry

blizny zanikowe np. po trądziku

skóra zmęczona bez blasku

zmarszczki

wspomaga leczenie łysienia

Można go stosować zarówno u kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Dodatkowym atutem PRX-T33 jest to, że nie jest świetłoczuły, więc można go stosować o każdej porze roku. Stosuje się go jako samodzielny zabieg 1-5 powtórzeń w jednym serii zabiegowej oraz jako uzupełnienie innych procedur w medycynie estetycznej.

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111