Endermologia LPG ALLIANCE

Endermologia LPG Alliance – Ujędrniona skóra bez cellulitu

Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, likwidację cellulitu i ujędrnienie zwiotczałej skóry.

Drenaż limfatyczny przyspiesza przemianę materii i pobudza proces usuwania komórek tłuszczowych. Dodatkowo uaktywnia krążenie krwi i układu limfatycznego, co skutkuje ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry. Następuje pobudzenie procesów regeneracyjnych (produkcja kolagenu, elastyny oraz i kwasu hialuronowego). Przyspiesza także tonizację tkanki skóry.

Endermologia LPG Alliance aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych, ogranicza retencję wody i rozluźnia strukturę tkanki łącznej.
Ten rewolucyjny zabieg jest bezbolesny, bezpieczny, całkowicie naturalny i nieinwazyjny. Wykonywany jest w specjalnym kostiumie, który zabezpiecza ciała i pomaga w przesuwaniu się po nim rolek.

Endermolifting twarzy to drenaż, wygładzanie i ujędrnianie dla każdego rodzaju skóry. Efektem są: regeneracja dojrzałej i luźnej skóry, podkreślenie i poprawa konturu twarzy, redukcja podwójnego podbródka i nadmiaru tkanki tłuszczowej na policzkach.

LPG Alliance to maksymalnie skuteczna metoda ujędrniania i modelowania twarzy i ciała.

Wskazania:

  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające,
  • wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu, po ciąży w terapii przeciwobrzękowej,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111