BTL EXILIS

Przełomowy system do ujędrniania, modelowania sylwetki

To przełomowy system do ujędrniania, modelowania sylwetki oraz nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Możesz liczyć na znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, zmniejszenie obwodów a nawet zmianę kształtu problematycznych obszarów ciała. Urządzenie wręcz przemodelowuje sylwetkę. Exilis redukuje również cellulit.

Wykorzystuje się tu jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego oraz jednolite pobudzenie cząsteczek. Pozwala ona na rozbicie zbędnej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie: poprawia gładkość skóry, redukuje cellulit, wpływa na lepsze dotlenienie i odżywienie komórek. Słowem: stopniowo wzmacnia skórę przywracając jej idealną jędrność.

BTL Exilis

Jak to działa?

Krok pierwszy: Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

Krok drugi: Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

Krok trzeci: Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Efekty:

  • Gładsza i młodsza w wyglądzie skóra
  • Redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła i szyji
  • Postępujące, trwałe i mierzalne rezultaty
  • Zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu
  • Ujędrnianie skóry i polepszona produkcja kolagenu
Exilis
Exilis

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111