The Perfect Derma

Średnio głęboki peeling zawierający glutation

Średnio głęboki peeling zawierający glutation – super aktywny składnik dający rewelacyjne efekty w naszych autorskich procedurach przeciwstarzeniowych,  przy skojarzonej terapii przeciwtrądzikowej oraz w przypadku przebarwień.

Cząsteczki peelingu wyłapują wolne rodniki chroniąc komórki przed procesami antyoksydacyjnymi. Mają zdolność naprawy uszkodzonych białek, hamują proces wytwarzania melaniny w skórze i normalizuje prace melanocytow.

Zabieg wykonywany jest raz w miesiącu, w sezonie jesiennym i wczesnowiosennym. Peeling powinien pozostać na obszarach poddanych zabiegowi przez co najmniej 6 godzin. Złuszczanie następuje  na 3-4 dobę po zabiegu. Przez kolejne 4 tygodnie wskazana jest  silna fotoprotekcja. Bezpośrednio po zabiegu i w momencie łuszczenia się skóry należy unikać nadmiernego wysiłku, wysokiej temperatury otoczenia. 

 

 

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od trzynastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111

+48 506 551 119