Promocje

Kwas migdałowy

Odpowiedni dla skóry z oznakami starzenia, na zmarszczki, przebarwienia oraz wypryski. Substancje czynne kwasu migdałowego niszczą wiązania wewnątrzkomórkowe, stymulują syntezę kolagenu i aktywują regenerację komórek.

Mają działanie przeciwbakteryjne i normalizujące dla cery o skłonnościach do przetłuszczania się i trądziku.

Hamuje syntezę melaniny i pomaga zregenerować skórę zniszczoną słońcem. Kwas migdałowy jest odpowiedni do wrażliwej skóry. 

Cena: 150 zł 

Kwas alezainowy 

Wskazany przy kuracji przeciwtrądzikowej i w przypadku rumienia oraz przebarwień. Posiada właściwości bakteriostatyczne i zmniejsza produkcję melaniny.

Cena: 170 zł 

Kwas mlekowy

Zalecany w przypadku suchej skóry, fotostarzenia, zmarszczek, wybielania, zwiotczenia i pozbawionej blasku skóry. Substancje czynne kwasu mlekowego nawilżają, przyciągając cząsteczki wody obecne w skórze na powierzchnię i stymulują syntezę ceramidów.

Cena: 200 zł

Kwas glikolowy 

Wskazany na zmarszczki mimiczne, przebarwienia, fotostarzenie, trądzik i blizny, Substancje czynne kwasu glikolowego złuszczają martwy naskórek, stymulując komórki do odnowy. Skóra staje się widocznie młodsza i wygładzona.

Cena: 250 zł

 

Leczenie trądziku młodzieńczego

Trądzik młodzieńczy wynika z zaburzeń funkcjonowania organizmu, więc nie można go ignorować, dotyka coraz większą liczbę nastolatków. Dlatego wychodzimy na przeciw i mówimy NIE TRĄDZIKOWI. 

 

Tylko do końca października oczyszczanie twarzy w cenie 100 zł. 

 

 

 

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od dwunastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 506 551 119

+48 508 505 111