Nowości

AQUASHINE

 to wyjątkowe produkty do mezoterapii wzbogacone o kompleks peptydów biomimetycznych.

W skład produktu, obok kompleksu peptydowego oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego, wchodzą witaminy, aminokwasy, koenzymy oraz kwasy nukleinowe.
Kompleksowe działanie produktów Aquashine polega na dostarczaniu komórkom składników budulcowych oraz stymulacji procesów naprawczych, przy jednoczesnym długotrwałym nawilżeniu skóry.

Mezoterapia preparatem Aquashine dogłebnie nawilża skórę oraz poprawia jej jędrność a efekt zabiegu utrzymuje się ok 4-6 miesięcy.

Produkty Aquashine są idealnym rozwiązaniem dla osób z odwodnioną skórą, u których pojawiają się już pierwsze oznaki starzenia w postaci drobnych zmarczek, bądź bruzd.

Aquashine dla zmęczonej i przesuszonej skóry twarzy, szyi, dłoni.

Aquashine BR  dla skóry pozbawionej blasku, ma działanie rozjaśniające przebarwienia.

Aquashine BTX rozluźnia włókna mięśniowe, wygłądzając powierzchnię skóry.

Cena:

2ml 650 zł

PROFHILO

To ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry. Wykorzystywany do niego preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA powoli i długotrwale uwalniającą się z miejsca wstrzyknięcia molekułą młodości, działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry. W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftinguje skórę, wysmuklając rysy. 

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

Cena: 1200zł

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od dwunastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 506 551 119

+48 508 505 111

malwina.radzikowska@o2.pl