Nowości

Primelle

Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne.

Cena: 140 zł

Peeling węglowy

Absolutną nowością jest zabieg laseroterapii z wykorzystaniem lasera Nd-YAG Q-switched generującego w połączeniu z maską karbonową, tzw. peeling węglowy. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry

Cena: 300 zł

Image Ormedic

Najdelikatniejszy zabieg marki Image. Pięknie pachnie, delikatnie i enzymatycznie odświeża naskórek, nadając mu zdrowy i gładki wygląd. Zawiera organiczny aloes, miąższ z dyni,kompleks z papai, marakui, ananasa i polipeptydów, roślinne komórki macierzyste z żywokostu oraz kwas hialuronowy. 

Cena: 150 zł

Image Vital C

Numer 1 na świecie rewolucyjny zabieg z wysoko skoncentrowaną witaminą C ( 30%). Delikatnie usuwa martwy naskórek, stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia naczynia włosowate, rozjaśnia przebarwienia i blokuje nawrót przebarwień, wzmacnia ochronę antyoksydacyjną opóźniając starzenie się.

 Cena: 250 zł

Dermapen

Nowoczesne urządzenie medyczne, które pozwala na wykonanie zabiegów anti-aging, regeneracyjnych, rozjaśniających i leczniczych na skórze twarzy, ciałą i głowy.  Dermapen to naturalny sposób na pobudzenie skóry do odnowy dzięki technologi pulsasyjnych igieł. 

Cena: 200 – 350 zł

Light Sheere Desirte

Najlepszy sprzęt na rynku do trwałej depilacji !!! To nowoczesny laser diodowy, który działa na zasadzie zjawiska selektywnej fototermolipolizy. To ona pozwala na trwałe uszkodzenie mieszków włosowych,co prowadzi do pozbycia się owłosienia. Zabieg jest bardzo skuteczny i w pełni bezpieczny. 

Cena: 100 – 650 zł

Meso BB Glam

Światowej sławy zabieg do trwałego rozświetlenia skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna metoda pigmentacji, pozwalająca uzyskać efekt zarówno kamuflażu jak i super pielęgnacji, poprzez szereg składników odżywczych m.in. wysoko stężony kwas hialuronowy.

Cena : 400 zł 

Restylane Skinboosters

Nowatorski zabieg długotrwale nawilżający i rewitalizujący skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dzięki stabilizacji kwasu hialuronowego jego cząsteczki utrzymują się w skórze do 6 miesięcy, a efekt jego działania trwa do 12 miesięcy. Stymuluje wytwarzanie kolagenu.

Cena: 600 – 800 zł

AQUASHINE

Wyjątkowe produkty do mezoterapii wzbogacone o kompleks peptydów biomimetycznych. W skład produktu, obok kompleksu peptydowego oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego, wchodzą witaminy, aminokwasy, koenzymy oraz kwasy nukleinowe.

 Cena za 2ml: 650 zł

Dowiedz się więcej!  Sprawdź aktualną ofertę i cennik:

Nasz gabinet od dwunastu lat z sukcesem oferuje swoim klientom wszechstronne usługi kosmetyczne. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej np., pielęgnacyjnej oraz zabiegi medycyny estetycznej. 

Kontakt

ul. Kętrzyńskiego 5,
10-506 Olsztyn

+48 508 505 111

+48 506 551 119